Výsledky

Nejlepší stopa 99 - Jiří Poukar a Tarpan de Alphaville Bohemia

Nejlepší poslušnost 98 - Bc. Jan Böhm a Forny ze Soutoku Sázavy

Nejlepší Obrana 98 - Bc. Jan Böhm a Forny ze Soutoku Sázavy  

 

St. č. Psovod Pes A B C Celkem Pořadí
24 BÖHM Jan Forny ze Soutoku Sázavy 98 98 98 294 1
37 TAUBNER Tomáš D'Artagnan Lebensborn 98 97 94 289 2
7 FOLTÝN Petr Auzzy Ostraryka 96 93 97 286 3
8 KUNCOVÁ Michaela Jaguar de Alphaville Bohemia 96 92 96 284 4
19 ŠESTÁK Josef Cyclon Olbramovický kvítek 96 94 94 284 5
30 KRUPKOVÁ Michaela Elwis Lebensborn 91 96 96 283 6
36 KRAJEWSKI Patryk Baybaro od Dorrinky 95 95 90 280 7
38 FINSTERLE Dita Luka vom Parchimer Land 96 90 93 279 8
26 MARTYNEK Roman Descent Fellow Maribor 97 89 93 279 9
23 MAŇÁKOVÁ Markéta Abby Ostraryka 93 93 92 278 10
21 KODRLOVÁ Pavla Escobar Red Vixen 93 94 90 277 11
4 POUKAR Jiří Tarpan de Alphaville Bohemia 99 83 94 276 12
18 MATLOCH Roman Assan Oro Nero 98 83 93 274 13
34 JONÁŠ Lubomír Brest Boccaro 93 86 93 272 14
20 LANGHOF Jana Crystal Sarah Moravia 95 90 84 269 15
31 SLOVÁK Martin Aki Ostraryka 85 95 88 268 16
17 WALCZYSKOVÁ Vanda Expert de Alphaville Bohemia 91 91 86 268 17
13 MACKŮ Dagmar Cherr Mi-Ji 95 86 86 267 18
32 MAŇÁKOVÁ Markéta "A" Coudy z Údolí Jizery 85 91 87 263 19
14 DAUŠOVÁ Zuzana Usaf de Alphaville Bohemia 90 74 94 258 20
6 MOLÁK Tomáš Brunni Boccaro 92 81 85 258 21
12 ČEJKA Jiří Ciara Meggan Bohemia 87 80 90 257 22
29 KRAJČÍ Theodor Bak z Mandragory 79 85 92 256 23
9 ŠUSTROVÁ Hana Callas de Alphaville Bohemia 85 78 80 243 24
16 ŽÁČEK Vladimír Essa Red Vixen 79 86 80 245 25
5 BENDOVÁ Šárka Casie Meggan Bohemia 68 95 92 255 26
27 MILOSTNÁ Petra Eiko Monami Tenaj 66 96 78 240 27
22 HROCHOVÁ Karolína Bria od Hanácké hory 64 71 86 221 28
10 URBÁNKOVÁ Dana Blackberry Meggan Bohemia 44 81 85 210 29
1 WLIZSLO Tomáš Frambos Edgar 38 85 84 207 30
25 ZEISEK Václav Art Jersey Mate 81 40 78 199 31
35 VIDLAŘ Michal Ixtan Mi-Ji 63 56 75 194 32
15 LACINA Jan Mango Laroja 15 81 87 183 33
33 DUŠEK Karel Veneur de Alphaville Bohemia 59 89 disk. x x
11 HROBAŘ Pavel Al Campo Graf Czech x 93 disk. x x
28 PACHMAN Petr Baillen Retrobelge 56 disk. x x x
2 PLECHÁČEK Martin Antrax Ostraryka odstoupil x x x x
3 SUSKOVÁ Elena Eros od Policie ČR x 86 disk x x